עגלה

סל הקניות שלך ריק כרגע.
08-9160903
כפפות עבודה

הכירו את סוגי כפפות עבודה הקיימות בשוק

אנחנו משתמשים בידיים שלנו כמעט בכל פעולה אפשרית, במיוחד בשגרת העבודה היום יומית שלנו, בין אם עבודה משרדית או עבודה פיזית ומאומצת. לפיכך, הידיים שלנו חשופות לעיתים רבות לפגיעות, תאונות וזיהומים שונים, היכולים להימנע באמצעות לבישת הכפפות המתאימות. לכן, ריכזנו עבורכם את סוגי כפפות עבודה הקיימות בשוק

עבודת כפיים

כפות הידיים שלנו, המורכבות מרקמות ומבנים שונים, מתפקדות כמכונה מהונדסת הפועלת בצורה מופלאה ומתוחכמת, עד שישנם פעולות מסוימות, שאף מכונות מתקדמות ביותר אינן יכולות לבצע באותו אופן בו יד אנושית יכולה לבצע זאת.

לפיכך, באופן טבעי אנו נוטים להשתמש בידיים שלנו, באופן שוטף ויום יומי, ובמיוחד במהלך העבודה שלנו, עד שקרוב ל-40% מתאונות העבודה המתרחשות בישראל סובבות סביב תאונות הקשורות לידיים, אצבעות ומפרקים. באמצעות כפפות בכלל ובחירה מתאימה של כפפות עבודה בפרט, ניתן צמצמם באופן משמעותי את אפשרויות הפגיעה השונות.

כפפות רפואיות – הגנה מפני זיהומים וחיידקים

כפי שנחשפנו בתקופה האחרונה בעקבות מגפת הקורונה, פעמים רבות אנו נוטים לגעת באיברים שונים בגופנו, ואף באחרים, מבלי משים אפילו- אם זו לחיצת יד שגרתית, טפיחה על השכם, או חיבוק לאדם קרוב. פעולה שגרתית זו עלולה להעביר כמויות רבות של חיידקים ואף זיהומים מאדם לחברו ושימוש בכפפות ייעודיות, דוגמת כפפות לטקס שחורות, יכול לצמצם משמעותית אפשרויות אלו.

כפפות חד פעמיות דוגמת כפפות לטקס, כפפות ויניל (המכונות גם כפפות PVC) או כפפות ניטרלי הן חלק מהאפשרויות למניעת העברת זיהומים וחיידקים, והן נבדלות בעיקר ברמת ההגנה, הנוחות והעמידות. בעוד שכפפות לטקס עשויות מגומי טבעי ובעלת יכולת גמישות רבה, כפפות ניטרלי וכפפות ויניל עשויות מחומרים סינטטיים ומתאפיינות גם בהגנה מפני חומרים כימיקלים.

לעיתים, החומרים הסינטטיים, או האבקות הנלוות לכפפות לטקס או כפפות ניילון, גורמים לאלרגיות או גירויים שונים בעור. הסובלים מתסמינים אלו יכולים להשתמש בכפפות כותנה או כפפות גומי שחורות, המתאפיינות בגמישות ונוחות מקסימלית.

כפפות עבודה

עבודה פיזית ומאומצת יכולה אף היא להגביר את הסיכוי לתאונה, במיוחד כשמדובר באצבעות הידיים החשופות וחסרות ההגנה. במקצועות כמו תחום הבנייה, חשמלאות או ריתוך, הסיכוי לתאונה גבוה אף יותר ולכן מומלץ להשתמש בכפפות ייעודיות, דוגמת כפפות חשמלאים בעלות בידוד מקסימלי או כפפות לריתוך, שיספקו עבורכם את ההגנה המרבית הנדרשת.

בחירה מתאימה

כאשר ניגשים לבחור את הכפפה המתאימה, חשוב קודם כל להתאים אותה למידת היד הרצויה ולאופי העבודה. בחירת מידה מתאימה תעזור לבצע את העבודה בדיוק המתאים מצד אחד ותגביר את בטיחות השימוש מצד שני. כך לדוגמא, כפפה קטנה מידי עלולה להיקרע ולגרום לפצעים מיותרים בעוד שכפפה גדולה מידי עשויה להחליק או להגביל את התנועה.

בנוסף, היות ומדובר בבטיחות, חשוב לוודא כי לכפפות המיועדות יש תקן בטיחותי מתאים, שיספק את ההגנה הדרושה באופן המיטבי.

לצפייה בכל מוצרי הגנת הידיים לחצו כאן

 

המוצרים שלנו

הצג עוד
דילוג לתוכן